Sobótki w rytmie disco rozgrzały Żukowo

Park nad Jeziorkiem w Żukowie tętnił muzyką, tańcem i dobrą zabawą podczas „Sobótek w rytmie disco”. Na scenie zaprezentowali się lokalni artyści, a publiczność bawiła się przy koncertach zespołu Trio Mariachi, Czadomana oraz grupy After Party. Nie zabrakło również widowiskowych pokazów trików rowerowych w wykonaniu Mateusza Kowalczyka, konkursu na najpiękniejszy wianek oraz efektownego pokazu laserowego, który zakończył wieczór.

Wydarzenie zgromadziło wielu mieszkańców i gości, którzy wspólnie świętowali początek lata w wyjątkowej atmosferze.

Fot: Martyna Mehring, Oprac. Paulina Stenka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
Verified by MonsterInsights