Groźny wypadek w Żukowie. Audi uderzyło w słup, trzy osoby trafiły do szpitala

Dziś przed godziną 21:00 w Żukowie doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Samochód osobowy marki Audi uderzył w słup energetyczny. W wyniku wypadku do szpitala trafiły trzy młode osoby.

Jak wstępnie ustalili policjanci, 19-letni kierowca audi jechał w kierunku Smołdzina. Najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słup energetyczny.

Obrażeń doznali kierowca oraz dwaj 18-letni pasażerowie. Wszyscy zostali przetransportowani do szpitala.

Na miejscu pracowali policjanci, którzy przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia oraz pojazdu i zabezpieczyli materiał dowodowy. Okoliczności oraz dokładne przyczyny wypadku będą wyjaśniane w prowadzonym postępowaniu.

Policja apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Nawet chwila nieuwagi może doprowadzić do poważnych konsekwencji.

 

Źródło: KPP Kartuzy, Oprac. Paulina Stenka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
Verified by MonsterInsights